Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sk3rdi - Marley  (Feat. G-UP)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  132

Komente

4 🔥

Featuring

G-UP

04/12/2014

2014-12-04T21:10:51+00:00Ref(2x)
Marley Marley du me pi, mbushe Fletën
Marley Marley je dhe ti, e ndezim Tjetrën

Marley Marley e tymosim si Marley
Ti quje si t'dush un kët e quj My Darling
Marley Marley urreje pëlqeje
Tër ditën qe do vdes un e kom rreth meje
Edhe ditën time t'vështir
Kur jena bashk kena kalu shumë mirë
Kundër sistemit i lirë pa zinxhir
Kurr nuk kom qesh per tu shtirë
Mushi gotat plot birrë.
Gzuar!! Ju jeni t'dështuar
Pasi jetoni t'friksuar
I paragjykuar ! A e di çfarë!?
Konceptet e juja I dredh bashk me ganxha dhe zjarr.

Ref (2x)
Marley Marley du me pi
Mbushe fletën
Marley Marley
Je dhe ti
E ndezim tjetrën.

Marley Marley mes vargjesh dhe beat-esh
Bonnie and clyde prej vitesh
Jom i dashurum pasi kam tymos aq shum
Sa që e kam si parfum.
Anej nga vi unë, marley e dredhim, e nezim
Éshtë pasion dhe punë, e mbjellim, e shesim
Çunat nuk flejn gjum, e presin mëngjesin
E mysin n'volum, t'vërtetë gjer sa t'vdesim
Ne prap ju përshëndesim..
Sa herë që urreni, ne buzëqeshim
Kena tym edhe flow në hapsirë edhe kohë
Marley Marley sa herë mbi skenë hipa
Nëse ke t'bosh me kto tipa
Tym edhe flakë jena n'tripa
MONEY, BOTTLES, DHIPA...

Ref (2x)
Marley Marley du me pi
Mbushe fletën
Marley Marley
Je dhe ti
E ndezim tjetrën.

(2x)
Më jep pak marley vendin zjarr ta ndez, une dua tkallem deri në mëngjes.

Ref (2x)
Marley Marley du me pi
Mbushe fletën
Marley Marley
Je dhe ti
E ndezim tjetrën.


Ky tekst u dërgua nga irdi   ALDOooo
Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet