Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sk3rdi - Dolla Dolla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dolla Dolla".
3. Video është e këngës "Dolla Dolla", por nuk këndohet nga Sk3rdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sk3rdi - Dolla Dolla  (Feat. Yakuza)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Yakuza

28/08/2015

2015-08-28T17:00:00+00:00SK3RDI:
Mu zme ftohti kur se ngopi xhepin ee
asnjeher se fik du tjem jackpoti futem nqef me L
Ajo buzqesh do me pa kesh a me pas kembet i ben V
BITI ME RIMEN SI SHKREPSJA NBENZINEN
JENA 3D GRB
NNA NA NA NA NDIZ NJE L NANA NA NDIZ NJE L
PROBLEM SE KAM SE CA THONI MOTHEFUCKA DOLLA KAM ZONIN
PROBLEM SE KAM SE CA THONI FLOWN E KAM MA TFORT SE TAISONI

REF.:
DOLLA DOLLA DOLLA MAKE IT RAIN
DOLLA DOLLA DOLLA MAKE IT RAIN
DOLLA DOLLA DOLLA DOLLA
MAKE IT RAIN MAKE IT RAIN MAKE IT RAIN

YAKUZA:
IM IN LOVE WITH MY BITCHES ASS
SHE IS IN LOVE WITH MY DOLLAS CASH
OPEN YOUR MIND AND DO SOMETHING
NEVERGIVE UP AND DO THE SAME
SHE WAS CAME FROM A HALL OF PISS
WANT TO BE A MILIONERE
BUT IS NOT ON YOUR RISK
TOP FLIGHT SMOKING I KEEP THEM RED EYES
DOLLAS IN THE STREET AND FAKE FADE HIGHS

REF.:
DOLLA DOLLA DOLLA MAKE IT RAIN
DOLLA DOLLA DOLLA MAKE IT RAIN
DOLLA DOLLA DOLLA DOLLA
MAKE IT RAIN MAKE IT RAIN MAKE IT RAIN


Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet