A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Skerdi - Domenikana  (Feat. Xhino)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/07/2016

2016-07-17T16:00:01

Featuring

Xhino


Dale Dale mami Dale Dale mami
Dale Dale mami Dale Dale mami
Dale Dale mami Dale Dale mami
Na dy po dojna shum
Dale Dale mami Dale Dale mami
Na dy po dojna shum
2x
Hajde afrohu domenikana
te pina bashk ne nje kana
rrina von deri manjana
si ne bahama
Dale Dale Mama

Shum shum danca
vajza shum gangsta
kur po e dridh chill
bohem per ambulanca
me kto nuanca
krejt i bon fansa
krejt ty po tkqyrrin
asnjoni spo ka shanca
2x
Shiko ca trupi trupi
vajzen e mbyti turpi
ngela pa fjal du me dal
xhepat per ty i shkundi

Se po pina se po se po pina
Marley Marley Marley signorina
se po se po rrina se po se po rrina
maja maja maja signorina
ti po don takim edbe domani sera
kur dalim na dy qytetit i rriten vlerat
hey my hey my baby keshtu bojna perhera
le ca folin kta... se skan pun tjera

2x
Hajde afrohu domenikana
te pina bashk ne nje kana
rrina von deri manjana
si ne bahama
Dale Dale Mama

Domenikana
po vjen ciko
po vjen ciko si nga portoriko
pina shotsa pina shotsa me mojito
e dhezim Fire Fire me ritmo
2x
se sonte dalim ne sonte sonte dalim ne
shkojna bashk diku
ku asnjoni sna sheh...

2x
Hajde afrohu domenikana
te pina bashk ne nje kana
rrina von deri manjana
si ne bahama
Dale Dale Mama
2x
Na dy na dy
na dy...


Lyrics submited by Skerdi & Xhino
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019