Official Video

Top 200

Skerdi & Gjiko - Faje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  211

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/06/2017

2017-06-04T15:00:00

Më Shumë Nga

Gjiko

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Teksti:

Gjiko

Teksti:

Skerdi

Video Produksioni:

Entermedia


[Skerdi:]
A je më mirë me të a me mu?
Pyt loti qe e le
A t'rrihet ty mashum me ato se me mu?
E di trupi ku po fle!
Zemra ime kurr nuk e harron
Fjalen që ma dhe
Aaa
Edhe me dasht me t'fal, jo nuk t'fali dot

REF.:
Ti m'bone mu me faje,
thu ski dashni
Kaloi sahati e ti fati im nuk je
Mbone mu me faje,
jo s'ki dashni
Nuk pat dashni,
kur e lype ndarjen
E m'bone mu me faje
Faje, faje, faje, faje, faje
Mbone mu me faje, faje, faje

[Gjiko:]
Jo jo, ajo sen stha , jo jo ,jo jo
Iku edhe mla ,jo jo
No no, nuk e di qa ka
Veq ja nisi me sha,
Si ta nxo ka me vrra ja ja
Pa ty nata o e gat
Pa ty zemra o e that
Pa ty jeta o e marrë
Pa ty jam veq budall ,ja ja
E ti shpinen mu ma ktheve
Besën ma jepe mandena e theve
Engjujt besojshin n'neve e ti i zhgënjeve

REF.:
Ti m'bone mu me faje,
thu ski dashni
Kaloi sahati e ti fati im nuk je
Ti mbone mu me faje,
jo s'ki dashni
Nuk pat dashni,
kur e lype ndarjen
E m'bone mu me faje
Faje, faje, faje, faje, faje
Mbone mu me faje, faje, faje

[Skerdi:]
Unë kam mendu , ma e mira je
U largove ,u largove
Tash ti mos u kthe
Se kam mendu , e imja je
U harrove, u harrove
Kurrë ti mos u kthe!

[Gjiko:]
Ton kto faje, ton kto faje , mi le
A m'tregon , a m'tregon pse?
Ton kto faje , ton kto faje , mi le
Ja ja ja, ja ja ja ja


Ky tekst u dërgua nga festtimxKartolina (1)

2017-12-27 20:25:46
Besën ma jepe mandena e theve
Engjujt besojshin n'neve e ti i zhgënjeve

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...