A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Skerdi - Jemi Nda


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

2 🔥🔥

03/03/2019

2019-03-03T20:29:48

Lyrics:

Skerdi

Production:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


Kam marr vesh se je veshur me te bardh
O sa me ke vra me ke vra me ke vra
E sot je tu fol lule mbajt te thare
Qe nga dita kur ne

2X
Jemi nda
Jemi nda
Jemi nda
E kur ti mo stkom pa

Une krejta i kom humbe
Se krejta ti kam dhon
E SI me plag ne zemer cdo hap para me lendon
Akoma shume te du e pse ka perfundu
Thuj ku mbetem ne
Dashnin kujt ja dhe
Thuj ku mbetem ne
Ti me ke shti ne dhe
Thuj si po ndihesh sot
A ki me flak e lot e ki vrar tende
Kshu ka dhembje e ftot
Tlumtem dil prej meje
Dil prej enderrave leje
Shpirtin time te fleje
Vazhdo ti tjetrin genjeje
Se syt e tu qajn per mu edhe nje her mu bashku
Aq sa t'kam dasht t'urrej
Ai lart tka met gjyku

Kam marr vesh se je veshur me te bardh
O sa me ke vra me ke vrar me ke vrar
E sot je tu fol lule mbaj te thare
Qe nga dita kur ne dy

2X
Jemi nda
Jemi nda
Jemi nda
E kur ti mos stkam pare

e-Cards (4)

U krijua nga K 2019-03-21 08:29:51
Akoma shumë të du
E pse ka përfundu
Thuj ku mbetëm ne
Dashninë kujt ja dhe
2019-03-13 17:29:21
Unë krejta i kom humb
Se krejta ti kam dhon
2019-03-11 11:41:54
Jemi nda, jemi nda
E kurrë ty mo s'të kam pa
2019-03-05 11:34:59
Se sytë e tu qajn për mu
edhe një herë mu bashku
Aq sa t'kam dasht, t'urrej
Ai lart ka me t'gjyku

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019