Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skerdi - T'lutem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'lutem".
3. Video është e këngës "T'lutem", por nuk këndohet nga Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skerdi - T'lutem  (Feat. Mimoza Shkodra)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika:

Skerdi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mimoza Shkodra

01/07/2019

2019-07-01T17:02:56+00:00[Mimoza:]
Thuaj ndjenjat ku vajtën,
Ça i bëm ksaj dashni,
Lotët shpirtin e lagën,
e fshin përgjithnji

[Skerdi:]
A rruaj ty të falëm se zemrën ma ke mpi
Je ajo që me ngjan,
Gabime ka çdo njeri

[Mimoza:]
Sa m'ke lëndu ti,
Çdo dhimbje në shpirt e kam mbajt,
Të dy i tham lamtumirë
Tash kush po mban kët faj
T'lutem, unë ty t'lutem
A e din sa malli m'ka marrë
Unë ty t'lutem, t'lutem
çdo gabim ti mu me ma fal

[Skerdi:]
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin

[Bashke:]
Që kena humb të dy
O kena kena humb të dy
A mundem me kthy me kthy
S'po muj me nejt pa ty pa ty

[Skerdi:]
Falmi gabimet lej
E di që shpirtin ty t'kam vra
Ti falmi, akoma ndjej
Besom të dua lart

[Mimoza:]
Mos i harro ndjenjat dhe netat tona,
nuk o mirë na dy me nejt të ndam,
A e din sa bosh ndihem akoma,
Thirrëm zemër s'bën t'rrim të ndam.

[Skerdi:]
Inat s'të mbaj jo e nëse don m'u pa,
Nëse don m'u pa
2x

Ref.:
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin

[Bashke:]
Që kena humb të dy
O kena kena humb të dy
A mundem me kthy me kthy
S'po muj me nejt pa ty, pa ty

[Mimoza:]
Je jej je sa duhemi na,
Sa duhemi na,
Uu le t'folin kta,
E di që mirë s'dun me na pa

[Skerdi:]
Je jej je sa duhemi na,
Sa duhemi na,
Uu le t'folin kta,
E di që mirë s'dun me na pa

[Mimoza REF.:]
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin

[Bashke:]
Që kena humb të dy
O kena kena humb të dy
A mundem me kthy me kthy
S'po muj me nejt pa ty, pa ty


Ky tekst u dërgua nga WMIJO   Albafi23Kartolina (3)

7
8
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet