Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Skerdi - Tradhtare 2  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

13/03/2020

2020-03-13T18:04:45+00:00

Muzika & Teksti:

Skerdi

Produksioni:

Bini Nebihu
Shpirtin mos e shti n`gjynah
Zoti deshmi ka
Prape po du me t`pa
Kjo dashni s`ka zemerime
Ka m`bet shume gjate n`endrra
Tu menu me ty jam hala
Vetmia esht t`u m`vra
Gabim jena t`dy
...

REF.:
Ti nuk me besoje
Me xhelozi n`mes lendoje
Un me ty s`ajm mo pa lamtumire ti shkove
Dashnin harroje cdo gje do kaloje
Tash me ty s`jam mo tjeter kend perqafoje
...

As nostalgji per ty jo skam mo
Shpinen ma ktheve tash pse je tu qa
T`kam mbrojt me shpirt dhe pse gabim ke bo
Tgjith ke me lyp n`ket bote po s`ki me m`pa
...

REF.:
Ti nuk me besoje
Me xhelozi n`mes lendoje
Un me ty s`ajm mo pa lamtumire ti shkove
Dashnin harroje cdo gje do kaloje
Tash me ty s`jam mo tjeter kend perqafoje
...

x2

Me Xhelozi n`mes lendoje...
Pa lamtumire ti shkove...
Dashnin harroje...
Tash me ty sjam mo...
Tjeter kend perqafoje...


Ky tekst u dërgua nga RejdiKartolina (2)

28
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet