Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Skenda

Nuk ka akoma asnjë votë

Skenda është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Amir Rexhepi

Flakron Voca

Arsen Mani

Shuki

Bedri Ademaj

Naim Loku

Durim Domnaku

Floriani

Afrim Rama

Hakif Krasniqi

Tags: Skenda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet