Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Skender Cela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
Skender Cela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lap Logu

Adnan Bala

Zeqir Kryeziu

Gazmend Fazliu

Gëzim Salaj

Hajro Pepa

Arben Mjetaj

Ardjan Jaku

Elidon Çelaj

Skender Xhafa

Tags: Skender Cela, Skender Celaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet