Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skender Kelmendi - Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dua
Me kujtohet sikur dje
Kur zemren ma dhe X2
Nga ai qast e deri tash
Gjthmon ishim bashk X2
U betuam te dy
Qe askush ska me na thy
Njani tjetrir shpinen mos me ja kthy
Te dy besen e dham
Te miren dhe te keqen
Ne se bashku ta ndajm
Dua dua t’jem me ty
Kur sje aty
Nji minut nuk muj me shty
Dashnia na mban gjall
Vitet i kem deshmitar x2
Dashnia na mban gjall
Kemi vepra e jo fjale x2
Bana be ne syt e tu
Afer apo larg do te jesh me mu
Nuk ka fjale e ska njeri
Qe me ndan nga ti X2


Ky tekst u dërgua nga Fisnik Kelmendi

Skender Kelmendi - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Skender Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skender Kelmendi:


Komente 0