Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skender Xhafa - Milioneri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse po ik moj vajza ime
ç'jan keto hile mrapa shpine
une nuk kam jo pasuri
por kam ne zemer dashuri

vajz ti veri gishtin kokes
se gjithe pasurite e botes
nuk te duhen ti asgja
se ke shpirtin fukara.

REF. 2x
Mos me ler mua te mjerin
mos e merr ti milionerin
mos e luj jeten ne zare
mos e shit dashnin me pare

Ma coptove zemer shkreten
ne dashni re me kuleten
kush ne shpirt ka çiltersi
jo me zemr s'ben tregti

Mendja e paster qelibar
nuk e hedh zemeren n'pazar
pasuria dikur tretet
dashuria gjithmone mbetet

REF. 2x
Mos me ler mua te mjerin
mos e merr ti milionerin
mos e luj jeten ne zare
mos e shit dashnin me pare

REF. 2x
Mos me ler mua te mjerin
mos e merr ti milionerin
mos e luj jeten ne zare
mos e shit dashnin me pare


Skender Xhafa - Milioneri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milioneri".
3. Video është e këngës "Milioneri", por nuk këndohet nga Skender Xhafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skender Xhafa:


Komente 0