Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skender Xhafa - Ecja Permes Londres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ecja nemes Londres
Ashtu ne vetmi
O sa u merzita
Pa ty ne Angli

Kur nje ze degjova
Baby I love you
E ktheva une koken
Por s'ishte per mu

Ref...
Londres i rashe ane e mbane
Kush s'e zuri vendin tan
E ndjeva une ket vetmi
N'dhe te huaj ne Angli

Te shoh ne fotografi
Loti im po rrjedh per ty
Kujtoj puthjet me aq zjarr
O sa rende peshon ky mall

Ecja nemes Londres
Ashtu ne vetmi
O sa u merzita
Pa ty ne Angli

Kur nje ze degjova
Baby I love you
E ktheva une koken
Por s'ishte per mu

Ref...
Londres i rashe ane e mbane
Kush s'e zuri vendin tan
E ndjeva une ket vetmi
N'dhe te huaj ne Angli

Te shoh ne fotografi
Loti im po rrjedh per ty
Kujtoj puthjet me aq zjarr
O sa i rende peshon ky mall

Me avion te bardhe
Me prit se do te vij
Do te vij prane teje
Atje ne malsi

Jeten ne kurbet
Pa ty s'e jetoj
Do te marr me vete
Une ty te premtoj

Ref...
Londres i rashe ane e mbane
Kush s'e zuri vendin tan
E ndjeva une ket vetmi
N'dhe te huaj ne Angli

Te shoh ne fotografi
Loti im po rrjedh per ty
Kujtoj puthjet me aq zjarr
O sa i rende peshon ky mall

...

Ref...
Londres i rashe ane e mbane
Kush s'e zuri vendin tan
E ndjeva une ket vetmi
N'dhe te huaj ne Angli

Te shoh ne fotografi
Loti im po rrjedh per ty
Kujtoj puthjet me aq zjarr
O sa i rende peshon ky mall


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Skender Xhafa - Ecja Permes Londres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ecja Permes Londres".
3. Video është e këngës "Ecja Permes Londres", por nuk këndohet nga Skender Xhafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skender Xhafa:


Komente 0