Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skerdi (Top Fest)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Skerdi (Top Fest) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Maj 2009, Skerdi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Kerkohemi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Ponoci

Genti Hajrullai

Emir Plava

Henri Mahmuti

Foti Marko

Ylli Shaqiri

Mirgen Huba

Kliton Roci

Vitmar Basha

Butrint Bardhi

Tags: Skerdi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet