Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Dy Çupa Nga Prespa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Dy çupat të Prespës ç'me kan shtën sevdan se i kam kojshie te atej mbatan jasaman aman sa të bukra jan jasaman aman sa ç'ju kan shtën sevdan.

me atë të madhen kam gjetur belan kur del nëpër baçe mban kokën mënjan jasaman aman sa të bukra jan jasaman aman ç'ju kan shten sevdan.

me atë të voglën muhabet nuk kam kur do flas një fjalo nëne ja ku jan jasaman aman sa të bukra jan jasaman aman sa të bukra jan.

asaj më të bukrës un ja vura syn do ta marr moj nëne të gëzoj shtëpin jasaman aman sa të bukra jan çupat e ksaj prespës ç'ju kan shtën sevdan


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Skifter Etemi - Dy Çupa Nga Prespa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Çupa Nga Prespa".
3. Video është e këngës "Dy Çupa Nga Prespa", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0