Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Struganes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Struganes".
3. Video është e këngës "Struganes", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Struganes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ç'ma Kepute Shpirtin"

Komente

Asnjë Koment

04/04/2009

2009-04-04T00:24:04+00:00Nje cupe strugane moj
cme shtiu sevdane
syrin rrush te zi o moj
vetullen gajtan

Tanina nina nina
o cjam bere merak
ja se do ta marr moj nene
ja se do pelcas.

Shtati i saj i hedhur moj
ja kalon selvise
buza e saj e embel moj
si kokrra e qershise.

Tanina nina nina
o cjam bere merak
ja se do ta marr moj nene
ja se do pelcas.

Faqet kuq si molla moj
manushaqe malit
gushen bore bjeshke moj
arom portokalli.

Tanina nina nina
o cjam bere merak
ja se do ta marr moj nene
ja se do pelcas.

Moj cupe strugane moj
bej qejfin ketij djali
mos me ler merzitur moj
te digjem prej mallit.

Tanina nina nina
o cjam bere merak
ja se do ta marr moj nene
ja se do pelcas.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet