Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Të Ka Lala Me Sevda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O ka dal lulja o ne penxheret
Me dor ma ben moj me goje sme flet(x2)

E po jani nani nani na
Tani moj nani nani na
Te ka lala moj me sevda(x2)

O ka dal lulja ajde neper bace
Te mbeledhe lule moj lule manushaqe(x2)

E po jani nani nani na
Tani moj nani nani na
Te ka lala moj me sevda(x2)

Ti kerkoje lule valle a moj me jep
Mjeri un i mjeri moj zemren cma ka djeg(x2)

E po jani nani nani na
Tani moj nani nani na
Te ka lala moj me sevda(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha

Skifter Etemi - Të Ka Lala Me Sevda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ka Lala Me Sevda".
3. Video është e këngës "Të Ka Lala Me Sevda", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0