Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Dridhma Lujma Belin O Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o dridhma lujma vallen o o moj bel perdredhun o baluket e gjata dhe moj leshuar pas belit o o baluket e gjata dhe moj leshuar pas belit o.

o moj esmere lales o me ngadal ti vallen o me ngadal ti vallen o se ma dogje shpirtin o me ngadal ti vallen o se ma dogje shpirtin o.

o dallendyshe vogel moj syrin si ullii do ta ble fustanin moj me ngjyr sheqerliii do ta ble fustanin moj ngjyren sheqerliiii..

kur ma hedh ti vallen moj shoqet i len menjan prandaj moj sorkadhe vogel moj ne ty kam sevdaa prandaj moj sorkadhe e vogel ne ty kam sevdaaa..


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*

Skifter Etemi - Dridhma Lujma Belin O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhma Lujma Belin O".
3. Video është e këngës "Dridhma Lujma Belin O", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0