Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Ktheuni Bijt E Mi Ktheuni Ne Shqiperi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

O gjemon maaaliii aman gjemonn deeetiiii aman djemt e tane i murii gurbetiiii..

O gjemon maaliiiii amann gjemonn deeetiii aman djemtt e tanee ii muriii gurbetiii..

Fellenzat tek lumi po vjen nata si sen gjumi nena mbete syt me lot presin neser presin sot.[x2]

Nuset ven femit ne gjum lotet se qu shkojne lum . Nga gurbeti i trazuar zemer djegur perveluar.[x2]

Po ma la mu nena o nje porosi kthehuni o bijt e mi kthehuni nshqipri..[x2]
(Kthehuuniii nshqiprii..kthehunii nshqiprii..kthehunii nshqipriii.)


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3\'nt..!*

Skifter Etemi - Ktheuni Bijt E Mi Ktheuni Ne Shqiperi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ktheuni Bijt E Mi Ktheuni Ne Shqiperi".
3. Video është e këngës "Ktheuni Bijt E Mi Ktheuni Ne Shqiperi", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0