Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Hidhe Vallen Moj Strugane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhe Vallen Moj Strugane".
3. Video është e këngës "Hidhe Vallen Moj Strugane", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Hidhe Vallen Moj Strugane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

20/11/2010

2010-11-20T19:46:30+00:00Çuparake moj strugane tundu
shkundu e hidhë valle
hidhe vallen dalë ngadalë
me fustanin palë palë
hidhe vallen dalë ngadalë
me fustanin palë palë

me fustanin palë palë
seç i shkon valles vërdall
sa lezet sa bukuri
kur ma lozë vallen ti
sa lezet sa bukuri
kur ma lozë vallen ti

ohh kto duart e tua
stugane qëndisur me lule
eja reth pas meje
mos mu bëj fodulle
eja reth pas meje
mos u bëj fodulle

pa dil pak nga vallja
moj të thërret bandilli
ta ka sjell fustanin
moj ngjyrë trëndafili
ta ka sjell fustanin
moj ngjyrë trëndafili
ngjyrë trëndafili


Ky tekst u dërgua nga Shqiptarezemer
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet