A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Skifter Etemi & Paro - S'kemi Kufi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T09:38:36

Më Shumë Nga

Paro


"S'jemi si mepare
Me kufi te ndare
Malli na kish marre
Se jemi shqiptare"

Sebashku...
S'jemi si mepare
Me kufi te ndare
Malli na kish marre
Jemi shqipetare

Skifteri...
Ter jeten ne mese
Na ndante nje lume
Po si te ta thosha moj xhane
Qe te doja shume x2

Paro...
Ne brigjet e lumit
Rrinim ball per balle
Nje jete te tere
Si do t'benim valle x2

Ref...x2
S'kemi me kufije
S'jemi me te ndare
E ne çdo vend te bote botes
Jemi shqipetare

Skifteri...
Doja te ta thoja
Ate fjal pa fjete
Ta hidhja ne lume
Çdo dit nga nje leter x2

Paro...
Po letra ne lume
Binte edhe tretej
Ndaj fjala te dua
E pa thene mbetej x2

...

Ref...x3
S'kemi me kufije
S'jemi me te ndare
E ne çdo vend te bote botes
Jemi shqipetare


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberKartolina (1)

2017-11-14 19:30:51
s’jemi si mepare
me kufi te ndare
malli na kish marre
se jemi shqiptare

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019