Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Kenga E Synetit (Veshur Synetli)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Synetit (Veshur Synetli)".
3. Video është e këngës "Kenga E Synetit (Veshur Synetli)", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Kenga E Synetit (Veshur Synetli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Fajet Mi Ka Bukuria"

Komente

Asnjë Koment

07/05/2009

2009-05-07T16:19:37+00:00Kush ma loz oo vallen me sajdi eshte ky djali vogel veshur me mavi
eshte ky djali i vogel veshur synetli e ka nena moj si flori,
esht ky djali i vogel veshur synetli e ka baba si zotri.

Kush e loz oo vallen me sajdi luen axhua me nipin e tij,
bini ju tupana neve te vallzojm nipin ton te mirin sot synet e bojm,
bini ju tupana bini pa pushim e per dhender neve te arrijm.

Kush e loz oo vallen me sajdi luen dajua me nipin e tij,
uron dajua per kete gezim e per dhender neve te arrijm,
uron dajua per kete gezim e per dhender neve te arrijm.


Ky tekst u dërgua nga ERIJON
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet