Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Kosova Dhe Cameria Eshte Plage E Shqiperise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ismail Qemali, në Vlorë flamurin ngriti
Vij nga Çameria o Muharrem Brushiti 2x

Kosova e Çameria është plaga e Shqipërisë
Amaneti i të parëve bashkimi o i Shqipërise 2x

Po dëgjon Kosova lajmin e lirise
Isa Boletini ditën e pavarsise 2x

Kosova e Çameria është plaga e Shqipërise
Amaneti i të parëve bashkimi o i Shqipërise 2x

U bashkuan trimat nga 4 vilajete
Se sot erdhi koha o të luftojm për vete 2x

Kosova dhe Çameria është plaga e Shqipërise
Amaneti i të parëve bashkimi o i Shqipërise 2x


Ky tekst u dërgua nga Eni   Albafi23Skifter Etemi
Publikimi: 26/11/2012
Muz.& Ork: Ndriçim Musai
Tex: Prof. Mesur Dauti
Klarinet: Renato Liqi
Violinë: Artur Zeqiri
Video Produksioni: Ledi Audio & VideoSkifter Etemi - Kosova Dhe Cameria Eshte Plage E Shqiperise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosova Dhe Cameria Eshte Plage E Shqiperise".
3. Video është e këngës "Kosova Dhe Cameria Eshte Plage E Shqiperise", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0