Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Do Marr Ate Qe Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Marr Ate Qe Dua".
3. Video është e këngës "Do Marr Ate Qe Dua", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Do Marr Ate Qe Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

20/12/2016

2016-12-20T08:15:08+00:00Dolen dy bandilla n'leme moj lule moj xhane
E kerkojne bijen tone moj lule moj xhane
(x2)
Njeri ne Durres tjetri ne Elbasan
Of aman aman aman kam gjetur belane
(x2)

Kur shkoj te burimi moj nuk me lene rehat
Njeri me pret rrugen moj tjetri me hapat krahet
(x2)
Of aman aman kam gjetur belan
Of medet medet medet kam rene ne siklet
(x2)

O cme gjeti mua moj me keto bandilla
Njeri me jep lule moj tjetri trendafila
Lulet e bandillit moj nuk me duhen mua
Do ta mar bandillin moj ate qe e dua (x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet