Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skifter Etemi - Te Therret Beqari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Therret Beqari".
3. Video është e këngës "Te Therret Beqari", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skifter Etemi - Te Therret Beqari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

18/04/2018

2018-04-18T19:00:00+00:00O këto duarte te tua moj
Sa lezet të kanë
Aman kur ma loz ti vallen moj
zilin gjith ta kane
O gjith shoqet te tua moj
mbajn kokën mënjanë

O dil të ballkani moj
Të thërret beqari
Aman ta ka sjell fustanin moj
Qëndisur prej ari

Aman pa dil të dyqani moj
Të thërret prespari
Aman pa me vish fustsnin moj
Ngjyrë jargavani

Aman dil në dritare moj
Të thërret bandilli
Aman ta ka sjell unazën moj
Me gur xhevahiri


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet