Audio

Skifter Etemi - Ka Dale Lulja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/03/2019

2019-03-14T19:08:59


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Dale Lulja" kënduar nga Skifter Etemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Skifter Etemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:

Më Shumë...