Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Si Tja Bej Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bukuria jote qenka si peri (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Flokët kaccurela të shtojnë bukurinë (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Buzët me të kuq ë syri si ulli (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Faqet me të bardhë ë shtatin si selvi (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Nuk jetohet vete, sjetohet pa ty
Afroju moj gocë,falja dashurine


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha

Skifter Etemi - Si Tja Bej Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Tja Bej Pa Ty".
3. Video është e këngës "Si Tja Bej Pa Ty", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0