Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skillz - Bonus Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kallxom kush e ka prit kerkush kallxomkush e ka dit kerkush e kush osht tu na ngu gjethkush deri ku mujna me shku kutdush ather ku po shkojna ku t'thush ok hajde me mu
E kom ni ide qka me bo juzhhhhhh
E kkapim ka ni flet edhe ka ni laps at'here me rima me mush hajde n'studio rrim Cd him n'televizion vim e neve live na she n'bin
Aftsit net vin athere per rapera nuk ka vin kur o puna per amatera aftsit prap hin prishtin e kena venin per mu shetit qaty gjeth venin e kena mush sa her jena kan pit si jasht toksor krejt tu na kqyr shum dallojna prej tjerve se as nja prej tjerve so njejt me neve hejt
Ska hip hop kur thuni shuni afsit pe bin albumin apet atnmosferen vet e kthejn
Vin e marrin venin me veti perderi sa tjer rapera non-stop jon ka flejn nejse e nin tu than ka mat mir se na sod besom jon ka rrejt kush osht ka bjen muzik per rrug kush osht ka vjen per ju kush e ka venin skillz o emir un muna me than se me neve keni me kan deri ne fund te ton athere

Afsit jon ka vin ka do qe shkon neve na nin ma tmiren muzik jem ka e bim bim si na ske ni si na nuk ki [X2]

Yeah ju thej pergjysem nese se kuptoni me veti marr perkthys se jo punen se la ngjysm sun na shtin ni rang me rapera tjer kur e dini se si na sjeni dhe si na skein vler vim e marrim venin me veti , HIP-HOP bim e jo so me ronsi kush je ti na nin n'tona venet se muzika jon n'tona venet enet n'tona venet permenet SKILLZ hapini syt me pa jon kthy Afsit
Msheleni gojen shuni zanin mos tjav ni s'ushtoj kersas repovat s'flas bertas so me ronsi kon e kom permas kush o ka vjenkush o ka bjen ÇKA kush o ka nihet kush o ka shihet NA! kush o ka vjen kush o ka bjen ÇKA! Kush o ka shihet kush o ka nihet Skillzat

Afsit jon ka vin ka do qe shkon neve na nin ma tmiren muzik jem ka e bim bim si na ske ni si na nuk ki [X5]

Ky tekst u dërgua nga Dimi   kjufest


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 08/09/2008


Më Shumë Këngë Nga Skillz:


Komente 1


Skillz - Bonus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonus".
3. Video është e këngës "Bonus", por nuk këndohet nga Skillz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.