Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Emrin Qysh E Ki” Nga Skivi & Onat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
[03-06-2015]
Dy reperët e njohur Skivi & Onat nga labeli i njohur BabaStars sapo kanë lansuar në treg klipin e tyre më të ri "Emrin qysh e ki".

Kënga është produkt i Bini & LiBeats, e ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë djelmoshat.

Videoklipi është realizuar në Tiranë nga produskioni MAX Production, e ndërsa ka marrë shumë klikime në youtube.

BabaStard do të vijnë me shumë projekte të reja këtë verë, javën tjetër pritet lansimi i "Ta du majmunin" nga Gheto Geasy & NRG Band.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Skivi - Emrin Qysh E Ki (Feat.Onat) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0