Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dalin Hapur Dhe Skivi Me Samantën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
[19-09-2015]
Bashkëpunimi i tyre i fundit për këngën “SS” ishte mjaft i suksesshëm, por Skivi dhe Samanta duket se ndajnë diçka më shumë se thjesht marrëdhënie profesionale. Dy këngëtarët janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, e për një lidhje të mundshme mes tyre flitet prej kohësh.E ndërsa deri tani asnjë nga dy këngëtarët nuk ka dhënë një deklaratë për këtë raport, Skivi ka publikuar së fundi një foto, ku është në përqafimin e Samanta Karavellës. Vetë reperi ka zgjuar dyshimet, ndërsa përkrah fotos pyet, “Skivi në lidhje?”, por adhuruesit e reperit nuk kanë vonuar të identifikojnë këngëtaren shqiptare, ndërsa i kanë uruar të dy për lidhjen.
 (Bluetooth)Komente 0