Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skivi Shfaqet Me Një Bionde Në Krah, Ku Mbeti Samanta...?!

Nuk ka akoma asnjë votë

[27-09-2015]
Reperi Skivi së fundmi ka ngjallur mjaftë debat, pas një fotoje të publikuar me një vajzë në përqafim.

Madje nga fotoja dhe disa detaje të vogla, vajza ngjante më këngëtaren Samanta Karavellon me të cilën ky i fundit edhe solli bashkëpunimin “SS”, raporton Indeksonline.

Por mesa duket Skivi dëshiron ta largojë vëmendjen e tij nga lidhja me Samantën duke publikuar kështu një foto tjetër të dytë në të cilën shfaqet në krah me një femër tjetër me flokë bionde.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një lojë nga Skivi duke shpërqendruar kështu publikun nga lidhja e tij me Samantën. Si do që të jetë presim për foton e radhës nga Skivi.
 (Indeksonline)Komente 0