Më mbaj mend (për 1 muaj)

Një Auto-Shkollë Përplas Makinen E Skivit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[21-03-2016]
Reperi i njohur Visar Shala - Skivi ka pësuar një aksident gjatë pasditës së sotme me makinën e tij.

Teksa ai po ngiste veturën e tij papritmas është përplasur me një tjetër automjet autoshkolle.

Fatmirësisht ai është mirë fizikisht dhe poashtu edhe personat në makinën tjetër.

Poashtu përmes një fotografie në “Snapchat”, reperi u ka dhënë “kritik”, policisë së vendit të cilët sipas tij kanë ardhur pas 50 minutash nga lajmërimi i aksidentit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0