A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Skivi - Na  (Feat. Nora Istrefi & Mimoza Shkodra)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  910

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2014

2014-06-01T00:00:00

Featuring

Mimoza Shkodra

Featuring

Nora Istrefi

Music & Lyrics:

Getoar Selimi

Arrangement:

Kico N Torch

Video Production:

EMF Creative

Participating in

Zhurma Show 2014

Participating in

SVFM 2014


Ref Mimoza:
Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Skivi:
Nuk e bojna per leke, po pa lek se bojna
qysh t'o atmosfera, na tripin e ndrrojna
tym, bakshish, era hashish
u bo nami
qka s'bohet me lek, bohet me ma shum lek
mami
seni hit, koncerte per cdo dit
rutin per cdo vit, prap xhepi jem u rrit
kur t'na shohin ato vin te na, se e bojna na
permas i numrojna na, qysh dush i montojna
ahaaa...Skivi undercover pra, skivi undercover pra,skivi undercover pra
ahaaa...Skivi undercover pra, skivi undercover pra,skivi undercover pra
Kur t'na nin neve vec lshoja zonin, zonin...zonin
BS e kena rrethin ma t'gjonin, gjonin, gjonin na

Ref Mimoza:
Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Nora:
Fjal ka gjithmon, po lekt neve na mesin, mesin...mesin
Un e boj me qef, i mar me qef e ti gjeje mesin, prap mesin
Vec kot se boj, krejt senin un e ndroj, zemer...zemer
Lekt e mija i hargjoj se nora nuk o nisoj
Si cdo femen, zemer

Ref Mimoza:
Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na


Lyrics submited by  Annonime-Cards (3)

2016-11-25 21:39:06
Lekt na i bojna
Përpara na t'knojna
Përmas numrojna
Na tjerat s'i kallxojna
Qysh dojm montojna
Vet i rrotullojna
2016-08-28 15:07:34
Tym, bakshish,
Era hashish, u bo nami
Qka s'bohet me lek
Bëhet me ma shum lek mami
2016-11-25 21:39:16
Kur t'na nin neve
Veç lshoja zonin
BS e kena rrethin
Ma t'gjonin, gjonin

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019