Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sky Boys

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sky Boys është një grup artistësh i njohur. Grupi Sky Boys perbehet prej tre antarve te cilet jan Arber Ahmetaj ( CoTtoN ); Fatos Ahmetaj ( F-uniT ); dhe Diamant Sinanaj ( BlaCk LioN ); grupi funksionon qe nga muaji i fundit i 2007 dhe fillimi 2008 mosha shum e re por suksese te mjaftueshme inqizimi i kengeve te tyre behet ne deqa1 records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

5 Plus

Gremza

Potpuri Me Bilbilat

Erresira E Jetes

Grupi Mjellma

Lufte Popullit

Vëllezërit Zikolli

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

Gillespie

Tags: Sky Boys, Skyboys


Komente mbi këtë artist