Më mbaj mend (për 1 muaj)

SL - On The Flow (Feat. GT)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


GT

V.I.P Mnjohin Kejt e Di Edhe Fema Jote Haver Garanton Per Mu Ka Ni e Kur Hii N'Beat Me Folw Garant Hot nina se jom Raper i Sert Madein Prishtina Sa her qe jom i pit dal i qoj edhe kojshit kishe di me Repovat Beatit me Folw me ju ngjit 2 metra Mbi toke Ftyren Ekran Garant sa her .........
URAGAN.
Veç se jom fac se vet nuk e di ............ Kejt i kom em thojn që sen sdii Ju jeni n'fillore Fakulltetin tu e kry Beachh.
Hapi Vesh pak ma shum nëse ki Digital Neve na gjen gjith kun Okejjj se sja vlen mi permen E Na e Qesim HITIN e ju spo Doni Ren .


Ky tekst u dërgua nga Gt Infinit RecordsSL
Featuring: GT
Publikimi: 07/08/2009


SL - On The Flow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "On The Flow".
3. Video është e këngës "On The Flow", por nuk këndohet nga SL.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga SL:


Komente 0