Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Slaer është një këngëtar. Labbinot saLihu a.K.a sLaeR me muzik ja ka nis mu mar qysh prej moshesh 14 vjet. shkollen fillore e ka kry n'giLan n'seLami haLLaq e me pas u regjistru n'gjimnazit ZENEL HAJDINI. emri sLaeR osht perber nga 5 shkronjat e : 2 djemve tezes djalit t'dajes emrit vet edhe shkronja e par e emrit t'vllaut. sLaeR kangt i ingjizon n'studion STAR RECORD's ose ma mir me thon ne RADIO STAR. Jeton edhe Vepron n'giLan ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Sahiti

1tt'z

Virus

Ardit Tafarshiku

Adriatik Salihu

Mergim Highzeri

Florin Kelmendi

Gezim Berisha

Marin Jancu

Dr.Rabbit

Tags: Slaer, Labinot Salihu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet