Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sleeper

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Sleeper është një këngëtar. Albin Loku i njohur me nofken SLEEPER i lindur ne Ferizaj , filloi te mirrej me muzikë (HIP-HOP) që në moshën 13 vjeqare. Këngët të gjitha i punon tek producenti i tij Driton Kamenica i cili posedon edhe studion e tij profesionale ne qytetin e Ferizajt. Ai kohve te fundit ka publikuar 5 muzik te reja. Ai eshte i knaqur me njerzit e tij ,qe i japin perkrahje pa fund. Muzika e fundit e publikuar nga reperi i ferizajt osht Sleeper - Problem ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sttyler

Arba-G

Taulant Derguti (Tali)

King

Elines

Ecstasy Tlg

Danog

Besi Zinjo

Da Freak

Visinjo

Tags: Sleeper, Albin Loku


Komente mbi këtë artist