Më mbaj mend (për 1 muaj)

Slim Hiths
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Slim Hiths është grup artistësh. Rock Band i formuar ne 1 Korrik 2012 ne Vlore
Dalja e pare ne skene 12 Gusht 2012 per "Diten Nderkombetare te Rinise" ne Vlore bashke me grupin e mirenjohur anglez The Good Natured. Me pas kemi performuar ne disa lokale te mirenjohura ne vlore si psh Vega Club
Kemi performuar gjithashtu ne nje koncert personal tonin ne Pallatin e Kultures Vlore ne date 12 Tetor 2012
Per festat e Nentorit kemi ber disa performime ne Papillon Caffe vlore ne date 27-29 Nentor dhe 1 Dhjetor
Ne date 29 Nentor kemi performuar ne skene te hapur per "Naten e Bardhe" perball Pallatit te sportit Ne date 28 Dhjetor kemi mare cmim si “Protagonist te vitit” per qytetin e Vlores se bashku me personazhe te tjere te njohur dhe jo vetem per Vloren si Virgjil Kule…etj
Me vone jemi mar me shume me materialet tona nje nder te cilat eshte dhe kenga qe do te marim pjese ne Top Fest 10.

Në Maj 2013, Slim Hiths marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Varet Vetem Nga Ty".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  SlimHiths  

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet