A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Slim Hiths - Varet Vetem Nga Ty


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  35

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T09:38:40

Participating in

Top Fest 10


Ti nuk je per t'i pare gjerat te ndodhin
Ti je per t'i bere ato te ndodhin
Te dorezohesh eshte e lehte
Te qendrosh eshte e veshtire
Te qendrosh eshte tani
Fatin tend e vendos vetem ti
Fol pak - Thuaj shume
Lufto- Kurre mos u dorezo!
Mos ju anko ti Zotit per gjithcka
Ai jeton me ty - Jo per ty !
Nese rrezohesh - Prape ti ngrihu
Ferri s'eshte ne toke
Ti je ende ne jete
Askush nuk mund te thote se cfare je i zoti ti te besh !
Kush dreqin jane ata per ta bere kete ?!
Nese e tashmja eshte e tyre - E ardhmja e jotja do jete !
Jeta fitohet - Varet vetem nga ty !
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019