Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sllimi

Nuk ka akoma asnjë votë

Sllimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

A Link

Dora

Underground Mc

Ralien

Gjaksori

The Rose

I Panjohuri

Bcrazy

Bess (Familia Ideale)

Tags: Sllimi, Lil Sllim


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet