Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Pranoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1Kurr me mos me thuaj se me don
Se kjo zemer ste beson
Kurr me mos me thuaj te kom dashte
Kurr ne ate zemer sme ke pas

Si ke luajt ti me mua
Dikush ka me lujt me ty
Qka ti bejsh dikujt n’kete jete
Dikur ne jete ka me tu kthy

Ref : 2x
Pranoje ti pranoje
Pranoje se sme ke dashte
Pranoje se kurr n’zemren tende
Mua sme ke pas

Per ty nuk ka vlere dashnia
Ti kerkend me zemer nuk e don
Ti veq per interes
Njerzit i dashuron

Si ke luajt ti me mua
Dikush ka me lujt me ty
Qka ti bejsh dikujt n’kete jete
Dikur ne jete ka me tu kthy

Ref : 5x
Pranoje ti pranoje
Pranoje se sme ke dashte
Pranoje se kurr n’zemren tende
Mua sme ke pas


Smail Puraj - Pranoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranoje".
3. Video është e këngës "Pranoje", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0