Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Sonte Ose Kurr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

N’syrin tend un e kom pa
Ke deshir me fol me mu
Ani shpirt qka po pret
Pse s’afrohesh pse sme flet(2x)

Ref: 2x
Sonte ose kurr
Beje zemren gure
Neser shpirt ki me u pendu
Nese sonte sflet me mu

N’syrin tend un e kom pa
Ke deshir me fol me mu
Shfrytzo rastin shpirti im
Sonte jam ne disponim

Ref: 4x
Sonte ose kurr
Beje zemren gure
Neser shpirt ki me u pendu
Nese sonte sflet me mu


Smail Puraj - Sonte Ose Kurr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Ose Kurr".
3. Video është e këngës "Sonte Ose Kurr", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0