Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Moj Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ti nje dit je largu
Ku je shku sme ke tregu
E ke marr nje pasanik
Qe jeton ne amerik (2x)

Ref: 2x
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare

Tash e sheh ke gabu
Kot e ke tash me lotu
Per mu kthy tash esht vone
Se per mu me s’egziston

Ref: 4x
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare


Smail Puraj - Moj Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Tradhtare".
3. Video është e këngës "Moj Tradhtare", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0