Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ke Me Pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qka te bej ne jeten time
kur ti mu n’vetmi m’ke lane
por hajt hajt se dikur ne jete
ke me u ba pishman

sa here vetveten keq e kam lan
veq ty deshirat me ti plotsu
e sot kur e kam mas veshtiri
ti as qe don me dit per mu

e sot kur e kam mas veshtiri
ti as qe don me dit per mu

ref: 2x
ke me pa ti ke me pa
dikur n’kete jete ti ke me pa
se kan me te vra gjynahet tua
per padrejtesine qe ma ke ba

po pse po me ben fajtor
kurr fajtor sjam kan

kur mire e din se je kan e vetmja
te ciles zemren ia kam dhan(2x)

ref: 4x
ke me pa ti ke me pa
dikur n’kete jete ti ke me pa
se kan me te vra gjynahet tua
per padrejtesine qe ma ke ba


Smail Puraj - Ke Me Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Me Pa".
3. Video është e këngës "Ke Me Pa", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0