Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Luaj Luaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


smajl puraj

KUR TE PASH SE SA BUKUR O ZOT THASH SE ZEMRA MEJHER PO NDALON BUKURIA JOTE SKA KUPTIM TE VALLZOJM KREJT NA KAN ZILI

REF:
LUJE LUJE LUJE LUJE BELIN PAK LUJE LUJE LUJE PER MERAK HER ANDEJ HER KENDEJ LUJE PA PUSHU


Ky tekst u dërgua nga Valton


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 12/04/2013


Smail Puraj - Luaj Luaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaj Luaj".
3. Video është e këngës "Luaj Luaj", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0