Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

urime oj zoti i shpis dasmen qe e paske nis
sa bukur e ke hujdis
flak e madhe po i shkon shpis
flak e madhe po i shkon sharit
ta uroj dasmen e djalit

po vjen nusja me duvak
e pret dhendrri ne sokak
e shkel nusja token ton
sa gezohet shpija jon
sa bukur vallezon n'oborr
me mindil te bardh ne dor


Ky tekst u dërgua nga GitaSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2008


Smail Puraj - Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma".
3. Video është e këngës "Dasma", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0