Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

pa ty s'duam te kendojm,
pa ty s'duam te vallzojm,
nuk kemi vajz, ne jemi t'ri,
po dojn ne zemer me na hy

pa ty s'duam te kendojm,
pa ty s'duam te vallzojm,
nuk kemi vajz,ne jemi t'ri,
po dojn zemren me na thy,

sa bukur po hell kyt valle,
me mindil te dort bardhe,
krejt po qohen nje nga nje,
vec per ty kta djemte ri,
krejt po qohen nje nga nje,
me ty vajz po dojn me kercy,

pa ty s'damk te kendojm,
pa ty s'duam te vallzojm,
nuk kemi vajz, ne jemi t'ri,
po dojn ne zemer me na hy,


pa ty s'duam te kendojm,
pa ty s'duam te vallzojm,
nuk kemi vajz, ne jemi t'ri,
po dojn ne zemer me na thy,

nuk kan faj se jan lazdruar,
me belin te provokuar,
dhe the gjith te kal'shu,
jan relith per me vallzu,
dhe the gjith te kal'shu,
kan harru kamt se mi lujt,

pa ty s'duam te kendojm,
pa ty s'duam te vallzojm,
nuk kemi vajz, ne jemi t'ri,
po dojn ne zemer me na hy,

pa ty s'duam te kendojm,
pa ty s'duam te vallzojm,
nuk kemi vajz, ne jemi t'ri,
po dojn ne zemer me na hy (2)


Ky tekst u dërgua nga Giusy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 13/12/2014


Smail Puraj - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0