Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Gjithat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kesaj nuk i thon dashni
kshtu si ja ke nis
ke filluar e i ke marr
rruget e tradhtis (2x)

m'the te dua
e m'tradhtove
me fjal t'embla
me mashtrove

gjithat qe mi more
gjithat ti kam fal
zemren qe ma plase
s'ta baj kurr hallall (2x)

si ma vrave zemren
me lule t'rinis
dhe mi humbe gjithat
shpresa te dashnis (2x)

m'the te dua
e m'tradhtove
me fjal t'embla
me mashtrove

gjithat qe mi more
gjithat ti kam fal
zemren qe ma plase
sta baj kurr hallall (2x)

...

gjithat qe mi more
gjithat ti kam fal
zemren qe ma plase
s'ta baj kurr hallall (2x)


Ky tekst u dërgua nga G....

Smail Puraj - Gjithat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithat".
3. Video është e këngës "Gjithat", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0