Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Sikur Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Pse o shpirt per te po qan
pse o shpirt per te loton
ktheja shpinen leje se dashurin tende
aj se meriton

REF:
Si kur ti si kur un
ty dy ne dashuri jemi te mallkum
ty ste don e mu sme don
hajt te behemi bashk ndoshta na shkon

Dikur edhe un kam qajt
keshtu si po qan ti sot
dikur e kuptova se nuk me don
e me qajt per te esht kot


Ky tekst u dërgua nga  albulenaSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2007
Teksti: Smail Puraj
Orkestrimi: Daniel Bartik


Smail Puraj - Sikur Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Ti".
3. Video është e këngës "Sikur Ti", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0