Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Tregom Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Zemer nuk ke as kurr nuk ke me pas
nuk me ke dasht mua as kurrken ski me dasht
por talente je me duhet me pranu
kurrkush si kur ti nuk ka dit mem mashtru

REF:
Un te dua e ti pse sme don
un te flas e ti sme shikon
Tregom shpirt tregom pse pse thu se ndjenja ske
dashurin qe ma premtove tregom ku e ke

Ku e ke dashnin qe ma ke pas premtu
kur me thojshe kurrken njet nuk dua sa ty
qka ta gjeti zemren kush ty te mashtroj
un per ty luftova e tjetri te fitoj

REF:
Un te dua e ti pse sme don
un te flas e ti sme shikon
Tregom shpirt tregom pse pse thu se ndjenja ske
dashurin qe ma premtove tregom ku e ke


Ky tekst u dërgua nga  albulenaSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2007
Teksti: Smail Puraj
Orkestrimi: Daniel Bartik


Smail Puraj - Tregom Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tregom Pse".
3. Video është e këngës "Tregom Pse", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0