Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Hajde Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

tash sa vjet duhemi shpirt
e kerkush nuk e ka dit
erdhi dita me sduroj
krejtve dua t'ju tregoj

hajde sonte shpirti im
hajde sonte ne perqafim
se me don dhe te du
leri sonte krejt ta din

tash sa vjet e pres ket dit
tju tregoj se te kam shpirt
boll kena dal shpirti im
tinex tjerve ne takim


Ky tekst u dërgua nga Shefketi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2008


Smail Puraj - Hajde Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0